zat 31 maart Moorslede vierkaven

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 31 maart Moorslede Vierkaven

 

 

Categorie A:46 deelnemers

 

1Dumolin Mirando

2Decaestecker Frederick

3Delodder Sebastiaan

4Debaene Tim

5Vervaecke Lode

6Verbrugghe Sven

7Cavey Vincent

8Sonneville Jarno

9Tyteca Koen

10Barbier Davy

11Dequidt Frederick

12De Baere Giovanni

13Segers Thomas

14Vandenberghe Stijn

15Demol Daan

16Feys Dominique

17Lampaert Bram

18Lepoutre Sam

19Spruytte Simon

20Decottignies Glenn

21Cools Gilles

22Debaeckere Pieter Jan

23Pannecoucke Wesley D

24Goussey Maartens

25Maes jonah

26Victoor Benito

27Thoorens Matthias

28Cavey Laurens

29Doolaeghe Mathijs D

30Guchel Jimmy D

31Maes Achim

32Vanaudenaerde Jarne

33Decottignies Jason

34Moerman Mathieu

35D'Hooghe Wim

36Clemme Kevin

37Dequidt Christophe

38Desmet Jani

39Chamon Alexander D

40 Liefhooghe Bert

41Deseure Lars

42Deschuytter Kasper D

43Tousseyn Kristof

44Vermeulen Stijn

 

OPGAVE

14 Guchel Jimmy

9 Pyson Shanne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B+17 deelnemers

 

1DeMoor Arie D

2Devulder Annick B+

3Vanholsbeke Benny B+

4Deloof Jean Pierre B+

5Bertier Rudy B+

6Desmeytere Mario B +

7Huyghe Peter B+

8Corneillie Gino B+

9Verkindere Marc B+

10Depreitere Danny B+

11Mortier Luc B+

12Deconinck Wim D

13Ampoorter Dirk B+

14Denns Lust B+

15Vaneeckhoutte Thiery B+

16Devisscher Rudy B+

17Serruyn Anthony B+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C en C +29

 

1Stockman Ruddy

2Helmut Tas D

3Durant Martin

4De Naeghel Josef

5Cogge Marc

6Bultunck Andre

7Verzele Noel

8Delagrange Bart

9Baeyens Rudi

10Nobus Anja

11Robaert Jacky

12Cocquyt Luc C+

13Hunnick Paul

14Vermoote Bernard D

15Stevens Jean Louis

16Reubens Hendricks

17Vanderjeugt Leonie

18Meheus Luc

19Dubois Rudy

20Passanante Francois

21Ramet Didier

22Vandamme Marnik

23Deleener Francois D

24Degrijse Daniel C+

25Callewaert C Dames

26Deseure Geert

 

opgave valparty

51 Serruys Maurits

26 Demeyere Erik

11 Sarazijn Frans

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:27 deelnemers

 

1Michiels Pedro

2Luyssen Geoffrey

3Christiaens Hans

4Vaeyens Patrick

5Grymonprez Steve

6Rogge Filip

7Wandels Youri D

8Primo Gino

9Vanstrydonck Claude

10David Stefaan

11Herman Laurent

12Van Himst Patrick D

13Francois Eddy

14Cloet Kristof

15Devlies Chris

16Dehullu Kurt

17Castelein Bart

18Vandenbulcke Tommy

19VanEsbroeck Sven D

20Deshilder John D

21Popelier Mario

22Popelier Danny

23VanMol Bart D

24Perneel Ferdi

25Devulder Dario

 

opgave

27 Lecluysse Denis

24 Verstraete Patrick

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be