zat 30 juni Moorslede keiberg

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 30 juni Moorslede Keiberg

 

 

Categorie A:35 deelnemers

 

1Francois Sven D

2Feys Dominique

3Clemme Kevin

4Dumolin Mirando

5Debaene Tim

6Dauw Jasper

7Dequidt Frederick

8Vanoost Kim

9Barbier Davy

10Cavey Laurens

11Cools Gilles

12Spruytte Simon

13Verbrugghe Sven

14Deceunninck Thijs

15Mahieu Olivier D

16Van Eeckhout Michael

17 Lepoutre Sam

18De Baets Michael D

19Vancppenolle Lars D

20Montouygne Jorn D

21Maes Dries

22Pysson Shane

23Callemein Pieter D

24Acke Pieter

25Liefooghe Bert

26Govaert Arne

27D'Hooghe Wim

28Lorquet Elian D

 

opgave

 

Dequidt Christophe

Maes Jonah

Moerman Matheu

Poot Kevin

Goussey Maarten

Sels Jasper

Ververken Gerdy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:21 deelnemers

 

1Grymonprez Steve

2Luyssen Geoffrey

3Edwardts Jason D

4Michiels Pedro

5Ledoux Sasja D

6Jacob Pedro

7Castelein Bart

8Soetaert Dion D

9DeWannemaecker Filip

10Martin Gino

11Rogge Filip

12Stragier Johan

13Vangheluwe Linzi D

14Vandenbulcke Tommy

15Vanhuele Frank

16Popelier Danny

17Devulder Dario

18Braet Wim D

19Durieu Jean

 

 

Opgave

Vaeyens Patrick

Vangheluwe Linzo

 

 

Uitslag B+ 17 Deelnemers

 

1Holding Asley D

2Deloof Jean Pierre B+

3Denis Lust B+

4Vanholsbeke Benny B+

5Devulder Annick B+

6Ampoorter Dirk B+

7Carette Danny B+

8Vaneeckhoutte Thiery B+

9Depreitere Danny B+

10Cauwelier Bruno B+

11Mortier Luc B+

12Hoornaert Glenn B+

13Dewulf Xavier

14Decock Erik

15Bertier Rudy B+

16Serriyn Anthony B+

 

 

opgave

 

Decaestecker Patriek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C28: deelnemers

 

 

 

 

1Bultinck Andre

2Boeve Jose

3Devos Rony

4Vyncke Wilfried

5Nobus Anja

6Heye Hilaire

7De Naeghel Jozef

8Depreiter Eddy

9Cogge Marc

10Stevens Jean Louis

11Passanante Francois

12Regge Willy

13Nuyts Johan

14Cocquyt Luc C+

15 Vervenne Freddy C+

16Dubois Rudy

17Vandamme Marnik

18Serruys Maurice C+

19Degrijse Daniel C+

20Vandenbroucke Regy C

21 Georges Gery c +

22Vermet Sarijn

23Deseure Geert C+

24Dewaele Christian

 

opgave

 

Berton Fatima

Vanderjeugd Leonie

Schaelk Deisy

Desutter Willy C+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be