zat 3 aug St-Eloois winkel

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 3 augustus Sint-Eloois winkel

café Handelshuis




Categorie A:42  deelnemers



1Feys Dominque

2Langedock Mathieu

3Sonneville Jarno 

4De Fauw Wouter D

5Lampaert Bram

6Lodewijck Thys 

7Dauw Jasper

 8Thoorens Matthias

9Dumolin Mirando

10Vanthournout Dries D

11Lepoutre Sam 

12Verbrugghe Sven

3Cools Gilles

14Decru Wesley D

15Lagae Korneel

16Carrette Arne D

17Demeyer Youri

18Willemijns Jelle D

19Steyaert Thomas D

20Steyaert Bjorn D

21Maenhout Tommy D

22Acke Pieter

23Goemaere Guilaume 24DeWispelaere Arno D

25Vanheule Pieter D

26Verhelst Quinten D

27Seghers Thomas D

28Vanhoutteghem Vincent 29Vanroybaeys Bram  D

30Vanacker Patrick

31Borgoo Lowie

32Vuylstecke Brecht D

33Gerber Dieter D

34Viane Jonas D



OPGAVE


Goussey Maarten 

Quinten Verelst 

Verhiest Christophe

Desmet Jani

Montaiyne Sebastiaan 

Koscansky Nicolas 

Deconinck Kenny

Pyson Schane









































Categorie C 12 deelnemers


1Coupillie Roland 

2Decaestecker Patrick 

3Watteny Patrick 

4Devisscher Rudy

 5Sarazijn Frans 

6Boeve Jose

 7Reubens Hendrick 

8Stevens Jean Louis 

9Devos Rony

10Campe Luc 

11Vandamme Marnik 

12Vandenbroucke Reggi 





cat C+ 17 Deelnemers



1Tas Helmut 

2Ligneel Joel 

3De Regge Willy

4Cocquyt Luc 

5Hoste Peggy

 6Verzele Noel 

7Meheus Luc 

8Vandenberghe Freddy D

9Degrijse Daniel 

10Depreitere Eddy 

11Vervaet Sarah 

12Staron Jean Claude 

13Vansteenkiste Anthena D

14George Gery

15 Dhond Josef

16Dewaele Christian

17 Carrette Freddy













Categorie  b +17 Deelnemers


1Roose Nico 

2Deloof Jean Piere

 3Couchez didier

4Decock Erik

 5Devulder Annick 

6Holding Asley

7Huyghe Peter

8Decock  Jan

 9Soelaert Dion 

10Carpentier Nigel D

11Bertier Rudy 

12Depreitere Danny

13Popelier Danny 

14Cauwelier Buno



opgave 


Deleersnijder Gino 

Pannecoucke Wim

Lissens Peter





Categorie b 










bCat B 21 deelnemers



1Declercq Thierry 

2Rogge filip

 3Calluy Tom

 4Ververken Gerdy 

5Ferrest  Stefaan

6Meurisse Dominiek

7De Hoemers Kristof D

8Opsomer Sam D

9Neve Dimitrey D

10Ghyselen Frederik

11Jacob Pedro 

12Castelein Bart 

13David Stefaan 

14Ledoux sasja D

15Recour Filip

 16Lameire Koen 

17Lammertijn Stefaan 

18 DeCabooter 



opgave 


Vandenbulcke Tommy

Perneel  Ferdy 

Baert Francky

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be