zat 17 juni Zarren

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 17 juni Zarren

 

 

Categorie A:82 deelnemers

 

 

1Acke Pieter

2De Baene Tim

3Gryson Kristof waod

4Sels Jasper

5Barbier Davy

6Claes Dries D

7Dumolin Mirando

8Heytens Kess D

9Grimonprez Nicolas

10Chamon Thomas

11Bouttelgier Axel

12Vandenbulcke Hannes

13Dequidt Frederik

14Tyteca Koen

15Deschacht Ramsey D

16Sonneville Jarno

17Vandendaele Jonas

18Dequidt Christophe

19Victoor Benito

20Vancoppenolle Wim

21Moerman Jens D

22Segers Thomas

23Decock Jelle

24Feys Dominique

25Van Oost Kim

26Ververken Gerdy

27Decottignies Jason

28Degryse Levi

29Scherens Chris

30Degrijse Tibo

31D' Hooghe Wim

32Nachtegaele Flor

33Bauters Pieter waod

34Vansieleghem Lander

35Roelens Mathias D

36Clarisse Jordy D

37Vandaele Kenneth

38Spruytte Simon

39Neetesonne Thys

40Moeyart Mathias

41Lepoutre Sam

42Buyltynck Davy waod

43Van Eeckhout Michael

44Govaert Arne

45Vandewiele Kevin waod

46Van den Berghe Dietrich

47VanHee Thys D

48VanNieuwenhuyse Sander D

49Vanacker Patrick

50Debaene Wim

51Vanhoorneweder Bjorn

52Lambrecht Davy

53Deceuninck Thijs

54Decabouter Jan waod

55Delodder Sebastiaan

56Spillebeen Jurgen D

57Cools Gilles

58Vanwelsenaers Milan

59Hoornaert Samuel

60Vandewiele Gregory

61Catteeuw Christof

62Calluy Tom waod

63Clemme Kevin

64Coussens Dieter D

65Butler Paul ENG

66Liefooghe Bert

67Ameye Stijn D

68Defauw Wouter

69Jonas Devoet D

7Parentier Michael D

71Denduyver Dieter D

72Tornu Valentin D FR

73Despriet Peter D

 

 

OPGAVE

 

11 Dury Davy

60 Debaere Giovanni

164 Pulyser Ewoud D

53 Neuville Wouter

149 Matheu Olivier D

162 Kuypers Bart D

163 Deschuymer Sander D

165 Carrette Kristof D

16 Dauw Jasper

 

 

 

 

 

 

Categorie B 58 Deelnemers

1 DirkRoobroeck 1965 waod

2Primo Gino waod 1966

3Deloof Jean Pierre

4Roose Geert

5Van Oyen Franky

6Christiaens Hans

7Vaeyens Patrick

8Grymonpre Steven

9Swinnen Filip 1972

10Casteleyn Bart

11Strubbe Marnix

12Hoornaert Glenn

13Desmeytere Mario

14Rogge Filip

15Catteuw Hedwig

16Vanhuele Frank

17Corneillie Gino

18Decoininck Wim waod 1957

19Berquin Filip

20Demarest Jean Claude

21Wauters Denis 1964

22Durieu Jean

23Devulder Annick

24Serrijn Anthony

25Cloet Kristof

26Francois Eddy

27Versluys Marc

28Ameye Luc

29Bertier Rudy

30Verlinde Luc 1961

31Volcke Dominiek 1969

32Declercq Robert

33Dehullu Kurt

34Vaneeckhoutte Theirry

35Lannoo Steve

36Degrijse Ronny

37Jacobs Marc 1960

38Lampaert Philip

39Watteny Patrick waod 1958

40Houwen Jan 1962

41Mortier Luc

42Lepoutre Ronny

43Dejardin Fabrice

44Cauwelier Bruno waod 1961

45Vantomme Johan

46Vandebuerie Mario

47Hermans Laurent

48Vanholsbeke Benny

49Carette Danny

50Devisscher Rudy

51Depreitere Danny

52Bogaert Hendrick 1971

53Vanclooster Philip

54Decneudt Marino waod 1961

55Declercq Geert D

56Staels Guido

57D'Holandere Geert 1958

58Soubry Francis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Categorie C40: deelnemers

 

 

1Bultinck Andre waod 1954

2DeNaeghel Josef 1956 waod

3Casteleyn Ghislain waod

4Deleersnijder Florent

5Passanante Francois

6Tas Helmuth 1952 waod

7Hunninck Paul

8Nuyts Johan 1956

9Nobus Anja

10Demunster Christian waod 1956

11Vandromme Rudi

12Pyra Frans

13Staron Jean Claude1947

14Robaert Jacky

15D'hondt Joseph waod 1942

16Saerens Josef 1946 waod

17Verzele Noël

18Vandenberghen Freddy 1948 waodMeise

19Vervenne Freddy

20Cocquyt Luc

21Vanpoucke Rik

22Depreitere Eddy

23Serruys Maurice

24Delagrange Bart waod 1956

25DeMeyer Eric 1955waod

26Hoste Peggy

27Ligneel Rony

28Meheus Luc

29Vandersteen Erik

30De Gryse Daniel

31Reubens Hendrick 1956 waod

32Vandamme Marnick

33Dubois Rudy

34Lauwers Marnix

35George Gery

36Dewaele Christian

37Vuylsteke Bart

38Deseure Geert

39Praet Lore

40Vanhuysse Frans

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be