zat 15 juni Zarren

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 15 juni Zarren



Categorie A57 deelnemers



1Sonneville Jarno 

2Desmet Jani 

3Logghe Laurens

4Decleir Gianni D

5Langedock Mathieu

6Vanthourhout Dries D

7Desmet Stijn D

8Durieu Jean D

9Alonso Frederik D

10Delmotte Dennis D

11Feys Dominque12

Dequidt Frederik

13Thoorens Matthias

14Delodder Sebastiaan 

15Verbeuren Hakim D

16Dumolin Mirando

17Goussey Maarten

18Dequidt Christophe

19Cools Gilles 

20Neetesonne Thys

21Borgoo Lowie

22Willemijns Jelle D

23Lodewijck Thys 

24Vandewiele Gregory

25Vispoel Bryan D

26Ruben Gunst D

27Decaevel Kevin D

28Duthoo Jeremy D

29Degrijse Tibo D

30Dobbelaere Frederick D31Vanwijnsberghe Kristof D

32Vervaecke Lode D

33Lepoutre Sam 

34Cavey Laurens

35Debaecker  Pieter Jan

 36Dewitte Mathias D

37Naeyaert Michael D

38Liefooghe Bert

39Declercq Robin D

40Libbrecht Lesley D

41Lambrecht Davy

 42Verhiest Christphe

 43Sarazijn Boris D

44Acke Pieter 

45Vanheule Pieter D

46Vanhille Victor D

47Decock Jelle

48Lampaert Bram

49Tack Spencer D

50Barbier Davy

51Devroye Kim 

52Marne Cloet D



opgave


Lagrou Ayron D

Carrette Kristof

Sarazijn Boris 

Cappelier Millam

Sels Jasper 





























































Categorie B:32 deelnemers




1Ververken Gerdy 

2Decaesteker Frederik

3Meurisse Dominiek

4Vankerskaever Hans D


5Delheye Henri D

6Bourgaue SylvainD

7Thiers Pascal D

8Sintobin Xavier D

9Dhooghe Wim

10Vansteenlandt Greogory 112Vandenbulcke Tommy 

12Rogge filip 

13Vanheule Frank

14Kamar Tony D

15Vanstruydonck Claude

16Ferrest  Stefaan

17DeCabooter Kristof D


18DeMeyer Christoph D

19lammertijn Stefaan

20Parker Chris    ENGELAND

21Recour Filip 

22Perneel Ferdi

23Castelein Bart 

24Castelein Karel D

25Stijn Boel D

26David Stefaan 

27Calluy Tom

28Grymonpre Steven

29Vaeyens Patrick


Lecluysse denni

DeSmet Peter




Cat B+ 14 deelnemers 



1Devulder Annick

 2Vanholsbeke Benny 

3Decock Erik

4Holding Asley

5Bertier Rudy 

6Decock  Jan 

7Deleersnijder Gino D

8Carpentier Nigel D

9Strubbe Marnix 

10Popelier Danny 

11Cauwelier Bruno

12Depreitere Danny

13Samaery Jan D

14Berquin Filip 































Categorie C:13 deelnemers




1Heye Hilair

 2Coupillie Roland

 3Devisscher Rudy

 4Decaestecker Patrick

 5Hoornaert Glenn

 6Vermoor Bernard D

7Versluys Marc D

8DeBaets Johan D

9Watteny Patrick

 10Cogge Marc 

11Campe Luc 

12Vandamme Marnik 



opgave 

Marien Marc 




cat C+ 15 Deelnemers




1Vanpoucke Rik

 2Nobus Anja

3De Regge Willy

4Deleersnijder Florent

 5Tas Helmut

 6Depreitere Eddy

 7Hoste Peggy 

8Degrijse Daniel

 9VanHeuvel Gilbert D

10George Gery

11Dewaele Christian 




opgave 


Meheus Luc 

Cocquyt Luc 

Vervaet Sarah

Verzele  Noel 




















Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be