zat 15 april Moorslede

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 15 april Moorslede

 

 

Categorie A:51 deelnemers

 

1Van Oost Kim

2Dury Davy

3Clemme Kevin

4Chamon Thomas

5Feys Dominique

6Acket Jonas

7Barbier Davy

8Vandendaele Jonas

9Dequidt Frederik

10Tyteca Koen

11Ververken Gerdy

12Segers Thomas

13Poot Kevin

14Dequiydt Christophe

15Huyghe Benny

16Vanhoorneweder Bjorn

17Delodder Sebastiaan

18Liefooghe Bert

19Pottier Mike

20Victoor Benito

21Maes Jonah D

22Vervaecke Lode D

23Vandaele Kenneth

24Acke Pieter

25Deceuninck Thijs

26Vancoppenolle Wim

27Vanwelsenaers Milan

28Decottignies Jason

29Decottignies Glenn

30Durieu Steven D

31Vandewiele Gregory

32Neetesonne Thys

33Verhaeghe Tim D

34D' Hooghe Wim

35Dumolin Mirando

36Spruytte Simon

37Cardoen Olivier D

38Decaestecker Tom D

39Verkruysse Brecht D

40Maes Achim

41Van Gheluwe Frederick D

42Verquain Pascal D

43Vandenbussche Simon

44Degrijse Tibo D

45Sonneville Jarno

 

opgave

 

22 Grymonpres Nicolas

146 Calluy Tom WAOD

68 Govaert Arne

67 Claeren Jan

31 Ghequere Dictrich

18 Lepoutre Sam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:37 deelnemers

 

1Van Oyen Franky

2Christiaens Hans

3Strubbe Marnix

4Hermans Laurent

5Berquin Filip

6Devulder Annick

7Pattyn Filip 1970

8Devlies Chris

9Vaeyens Patrick

10Popelier Mario

11Blancke Johan 1971

12Milleville Vincent

13Versluys Marc

14Ampoorter Dirk

15Dejardin Francice 1968

16Casteleyn Bart

17Hellebuyck Nico

18Ameye Luc

19Perneel Ferdi

20Declercq Robert

21Cloet Kristof

22Mortier Luc

23Vanstrydonck Claude

24Dehullu Kurt

25Devisscher Rudy

26Vantomme Johan

27Steenackers Gunther 1971

28Depreitere Danny

29Catteuw Hedwig

30Lannoo Steve

31Lecluysse Denis 1969

32Corneillie Gino

33VanOvermeire Gerry 1970

34Durieu Jean

35Beeuwsaert Thomas 1972

36Rogge Filip

37Verhaeghe Guy 1971

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie c:27 deelnemers

 

1Devos Rony

2Ligneel Rony

3Nobus Anja

4Depreitere Eddy

5Hunninck Paul

6Meheus Luc

7Vandromme Rudi

8Passanante Francois fr

9Cocquyt Luc

10Vervenne Freddy

11Pyra Frans

12Robaert Jacky

13Hoste Peggy

14Demeyer Eric WAOD 1955

15Lauwers Marnix

16Verzele Noël

17Serruys Maurice

18Sarazijn Frans

19Dubois Rudy

20Vandamme Marnick

21Vanderjeugt Leonie

22De Leener Francois

23De Gryse Daniel

24George Gery

25Dewaele Christian

26Deseure Geert

27Vuylsteke Bart

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be