zat 13 mei Langemark

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 13 mei Langemark

 

 

Categorie A:49 deelnemers

 

 

 

1Segers Thomas

2Feys Dominique

3Dequidt Christophe

4Dury Davy

5Tyteca Koen

6Decottignies Jason

7De Smaes Cil

8Debaere Giovanni

9Leyn Ward

10Dauw Jasper

11Dumolin Mirando

12De Baene Tim

13Vandewiele Gregory

14Clemme Kevin

15Scherens Chris

16Vanhoorneweder Bjorn

17Barbier Davy

18Verbrugghe Sven

19Grimonprez Nicolas

20Delodder Sebastiaan

21Vancoppenolle Wim

22Lepoutre Sam

23Sonneville Jarno

24Dequidt Frederik

25Strubbe Marnix

26Vandromme Nicolaas D

27Vansieleghem Lander

28Neetesonne Thys

29D' Hooghe Wim

30Acke Pieter

31Vandaele Kenneth

32Maes Jonah waod

33Seynaeve Gino

34Neyt Roy D

35Calluy Tom waod

36Ghequiere Dietrich

37Decottignies Glenn

38Teuninck Auke D

39Spruytte Simon

40Neuville Wouter

41Maes Achim

42Vankersschaever Klaas D

43Develter Nick D

44Degrijse Tibo

45Pauwels Bart D

46Claeren Jan

47Vanwelsenaers Milan

 

opgave

 

76 Vandenberghe Stijn

50 Pysson Shane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:41 deelnemers

 

 

 

1Devulder Annick

2Roose Geert

3Deloof Jean Pierre

4Christiaens Hans

5Grymonpre Steven

6Vanholsbeke Benny

7Vaneeckhoutte Theirry

8Coppens Rik

9Ampoorter Dirk

10Vermeersch Filip

11Hoornaert Glenn

12Bertier Rudy

13Flour Thierry 72

14Corneillie Gino

15Catteuw Hedwig

16Carette Danny

17Mortier Luc

18Cloet Kristof

19Lannoo Steve

20Cauwelier Bruno waod 1961

21Rogge Filip

22Casteleyn Bart

23Staels Guido

24Poot David 1972

25Verkindere Marc

26Stragier Johan

27Ameye Luc

28Dehullu Kurt

29Popelier Danny

30Devisscher Rudy

31Demarest Jean Claude

32Demarest Herve 1969

33Depreitere Danny

34Berquin Filip

35Lecluysse Denis waod 1969

36Lepoutre Ronny

37Bonne Koen

38Milleville Vincent

39Durieu Jean

40Demaere Bruno 1957

 

 

opgave

 

79 Serryn Anthony

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C 29: deelnemers

 

 

 

1Ligneel Rony

2Devos Rony

3Deleersnijder Florent

4Hunninck Paul

5Nobus Anja

6Cocquyt Luc

7Vandromme Rudi

8Verzele Noël

9Vanpoucke Rik

10Depreitere Eddy

11Nuyts Johan 1956

12Sarazijn Frans

13Pyra Frans

14Robaert Jacky

15Lauwers Marnix

16Serruys Maurice

17Vervenne Freddy

18De Gryse Daniel

19Staron Jean Claude 1957

20Hoste Peggy

21Vanhove Hilaire

22Dubois Rudy

23Vandamme Marnick

24De Leener Francois

25De Meyer Eric 1955

26George Gery

27Meheus Luc

28Deseure Geert

29Dewaele Christian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be