zat 12 augustus Rumbeke

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterag 12 augustus Rumbeke

 

Categorie A:43 deelnemers

 

 

1Van Oost Kim

2Apers Michael waod

3Heytens Ken

4Moerman Jens waod

5Feys Dominique

6Barbier Davy

7Cools Gilles

8Grimonprez Nicolas

9Gryson Kristof waod

10Dequidt Christophe

11Sonneville Jarno

12Moerman Matheu

13Pysson Shane

14Vancoppenolle Wim

15Ververken Gerdy

16Dumolin Mirando

17Vanthournout Dries D

18Vermeulen Michael D

19Schiettecatte Steven D

20Demol Daan

21Volbrecht Dennie

22Goussey Maarten D

23Spillebeen Jurgen waod

24Spruytte Simon

25Maes Jonah waod

26Debaene Wim

27Vanhoorneweder Bjorn

28Lepoutre Sam

29Desot Kenny D

30Neetesonne Thys

31Acke Pieter

32Lesage Pieter D

33Laperre Christophe

34Verbrugghe Sven

35David Stefaan waod

36Vandendaele Jonas

37Segers Simon

38Snoecks Mathias waod

39Govaert Arne

40Hoornaert Samuel

41Despriet Peter D

42Vantieckle Cedric FR

43DeBaets Michael D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B43: deelnemers

 

 

1Deweirdt Gino waod 1967

2Christiaens Hans

3Huyghe Peter

4Thursfield Paul 1967

5Bourgois Sylvain

6Bertier Rudy

7Devulder Annick

8Dejardin Fabrice

9Vaeyens Patrick

10Demeyere Lieven 1971 D

11Dekeerle Dirk D 1965

12Rogge Filip

13Mortier Luc

14Blancke Johan D 1971

15Carette Danny

16Grymonpre Steven

17Desmet Tom D 1969

18Corneillie Gino

19Vanstrydonck Claude

20Deloof Jean Pierre

21Castelein Bart

22Staels Guido

23Roobroeck Dirk waod 1965

24Verkindere Marc

25Popelier Danny

26Ameye Luc

27Depreitere Kurt 1970 D

28Vantomme Johan

29Devisscher Rudy

30Devlies Chris

31Lannoo Steve

32Cloet Kristof

33Demarest Herve 1969

34Lecluysse Denis waod 1969

35Steenackers Gunther 1971 D

36Milleville Vincent

37Demeulemeester Bernard

38Depreitere Danny

39Vaneeckhoutte Theirry

40Berquin Filip

41Bath Mick waod 1957

42Francois Eddy

43Perneel Ferdi

 

 

 

 

Categorie c 30: deelnemers

 

 

1Vandaele Serge

2Cocquyt Luc

3Nobus Anja

4Verzele Noël

5Vyvey Julien waod 1946

6Stevens Jean-Louis

7Depreitere Eddy

8Vervenne Freddy

9Vanthielen Marcel D

10Vandamme Marnick

11Hoof Roger waod 1947

12Meheus Luc

13Lauwers Marnix

14Vandenberghen Freddy waod1948

15Serruys Maurice

16Pyra Frans

17De Gryse Daniel

18George Gery

19Vandromme Rudi

20Fraeye Katleen Dames

21Overdevest Lotte D

22Hoste Peggy

23Dubois Rudy

24Nuyts Johan 1956

25Calus Johan

26Moeyaert Willy

27Deseure Geert

28Dewaele Christian

29Vuylsteke Bart

30Deleersnijder Florent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be