zat 11 maart Kortemark-Edewalle

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zaterdag 11 Maart Kortemark - Edewalle

Cat. A: 77 deelnemers

 

1Feys Dominique

2Chamon Thomas

3Van Oost Kim

4Dewyspelaere Arno D

5Delodder Sebastiaan

6Victoor Benito

7Clemme Kevin

8Segers Thomas

9Sels Jasper

10Poot Kevin

11Barbier Davy

12Dequidt Frederik

13Dumolin Mirando

14Decoen Ghunter

15De Baets Kristof D

16De Smaes Sil

17Tyteca Koen

18Vandewiele Gregory

19Grimonprez Nicolas

20Vanderjeughd Stijn WAOD

21Scherens Chris

22Seynaeve Gino

23Semerano Kevin

24Neuville Wouter

25Vandenbulcke Hannes

26Snoeck Mathias D

27Sonneville Jarno

28Dequiydt Christophe

29Lodewijck Thijs D

30Vansieleghem Lander

31Vandekerkhove Enzo D

32Deceuninck Thijs

33Priem Whityc D

34Baeckeland Dominique

35 Braet Nicolas D

36 Decoittignies Jason

37Liefhooghe Bert

38 Van Den Berghe Dietrich

39Acket Jonas

40Dewitte Mathias

41Dauw Jasper

42 Decock Jelle

43 Catteeuw Christof

44 Govaert Arne

45 Lepoutre SAM

46 Vandaele Kenneth

47 Vanwelsenaers Milam

48 Acke Pieter

49 Vancoppenolle Wim

50 Pysson Shane

51 Debaere Giovanni

52 David Stefaan D

53Dury Davy

54Decottignies Glenn

55Lambrecht Davy

56 Verscheuren Jonathan

57 Deroo Elias

58 Maes Achim

59Michau Emiel D

60 Claeren Jan

61 Quartier Francis D

62 Volbrecht Dennie

63 Vanmosselvelde Peter D

64 Van Asche Gilles D

65Ferrest Stefaan D

66 Dje Nerodjan

67 Goussey Maarten D

 

 

OPGAVE

 

149 Lampaert Bram D

42 Vandenbussche Simon

52 Becarren Tom

54 DeBaene Wim

152 Soete Dimitri D

9 Neettesonne Thys

146 Defoor Alexander D

151Logghe Laurens D

57 Koenraad Hans

10spruytte Simon

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat. B:53 deelnemers

 

1Van Oyen Franky

2Christiaens Hans

3Roose Geert

4Vaeyens Patrick

5Vanspeybroeck Geert WAOD

6Verleyen Dirk D

7Huyghe Peter

8Ampoorter Dirk

9Swinnen Filip D

10Decoininck Wim WAOD

11Bertier Rudy

12Desmeytere Mario

13Hellebuyck Nico

14Devisscher Rudy

15Vermeersch Filip

16Devulder Annick

17Hoornaert Glenn

18Hermans Laurent

19Vandendorpe Jeffrey

20Corneillie Gino

21Pattyn Filip D

22Coppens Rik

23Daivine Huyges D

24Lepoutre Ronny

25Perneel Ferdi

26Rogge Filip

27Popelier Mario

28Devlies Chris

29Volcke Dominiek D

30Zwierzichieustie Mith D

31Catteuw Hedwig

32Vermassen Ferret D

33Mortier Luc

34Dehullu Kurt

35Staels Guido

36Grymonpre Steven

37Vandebuerie Mario

38Ameye Luc

39Casteleyn Bart

40Declercq Robert

41Bonne Koen

42Cloet Kristof

43Depreitere Danny

44Carette Danny

45Durieu Jean

46Berquin Filip

47Lannoo Steve

48Milleville Vincent

49Peirs Gino

50Persyn Tom WAOD

51Soubry Francis

 

 

opgave

79Serruyn Anthony

17 Francois Eddy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat. C Cat 35 deelnemers

 

1Ligneel Rony

2Devos Rony

3Tas Helmuth WAOD

4Hunninck Paul

5Deleersnijder Florent

6Denaegel Josef WAOD

7Verzele Noël

8Nobus Anja

9Vandermosten Charles

10Vanhove Hilaire

11Meheus Luc

12Passanante Francois fr

13Lauwers Marnik D

14Depreitere Eddy

15Cocquyt Luc

16Vanderjeugd Leonie D

17Hoste Peggy

18De Leener Francois

19Robaert Jacky

20Serruys Maurice

21De Meyer Eric WAOD

22Reubens Henrick WAOD

23Snoeck Jan

24Vervenne Freddy

25Dubois Rudy

26Pyra Frans

27Vandamme Marnick

28Van Kerschaver Robin

29De Gryse Daniel

30 Dewaele Eric

31Dewaele Christian

32Vuylsteke Bart

33Praet Lore

34Goemaere Luc

 

 

opgave

 

Dezeure Geert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be