woe 12 juli Koekelare De Mokker

Woensdag 12 juli Koekelare de mokker

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

 

 

Categorie A:58 deelnemers

 

 

1Feys Dominique

2Acket Jonas

3Dury Davy

4Van Oost Kim

5Barbier Davy

6Devolder Frederick D

7Decottignies Jason

8Sels Jasper

9Debaere Giovanni

10Dequidt Frederik

11Dequidt Christophe

12Dewispelaere Arno D

13Tyteca Koen

14Catteeuw Christof

15Clemme Kevin

16Cools Gilles

17Poot Kevin

18Pylyser Dieter D

19Acke Pieter

20Govaert Arne

21Luyssens Geoffrey D

22Vanhoorneweder Bjorn

23Vandewiele Gregory

24Declerck Kristof D

25Pottier Mike

26Degryse Levi

27Sonneville Jarno

28Hoornaert Samuel

29Calluy Tom waod

30Lepoutre Sam

31Victoor Benito

32Neetesonne Thys

33Deceuninck Thijs

34Spruytte Simon

35Ferrest Stefaan D

36VanHee Thys

37De Baene Tim

38Decock Jelle

39Goussey Maarten D

40Vanhoenacker Glenn D

41Scherens Chris

42Dauw Jasper

43Dumolin Mirando

44Labbe Alexander

45Debaene Wim

46Van Eeckhout Michael

47David Dries D

48Lambrecht Davy

49Neuville Wouter

50Janssens Nick D

 

 

OPGAVE

 

144 Vanholme Henri D

50 Pyson Shane

23 Vancoppenolle Wim

73 Legrand Wesley

142 Maes JO D

154 Vansevenant Simon D

34 D'Hooghe Wim

141 Staelens Kensi D

 

 

 

 

Categorie B39: deelnemers

 

 

1Michiels Pedro

2Deloof Jean Pierre

3Devulder Annick

4Primo Gino waod 1966

5Lampaert Philip

6Vaeyens Patrick

7Goosens Marc waod 1958

8Versluys Marc

9Rogge Filip

10Ampoorter Dirk

11Vanstrydonck Claude

12Vandendorpe Jeffrey

13Devlies Chris

14Cloet Kristof

15Degrijse Ronny

16Mortier Luc

17Catteuw Hedwig

18Carette Danny

19Casteleyn Bart

20Milleville Vincent

21Ameye Luc

22Houwen Jan 1962

23Deweerdt Gianni 1972 D

24Corneillie Gino

25Desmeytere Mario

26Bertier Rudy

27Hoornaert Glenn

28Verkindere Marc

29Demarest Jean Claude

30Lannoo Steve

31Serrijn Anthony

 

OPGAVE

 

33Demarest Herve

74 Depreitere Danny

86 Froye Sylvain

22 Coppens Rik

19 Grymonprez Steven

63 Huyghe Peter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C31: deelnemers

 

 

1Ligneel Rony

2Vandaele Serge 1952

3Devos Rony

4Tas Helmuth waod 1957

5Vanpoucke Rik

6Nobus Anja

7Cocquyt Luc

8Meheus Luc

9Nuyts Johan 1956

10Robaert Jacky

11DeMunster Christian waod 1956

12Reubens Hendrick waod 1956

13Sarazijn Frans

14Hoste Peggy

15Dubois Rudy

16Demeyer Eric waod 1955

17Verzele Noël

18Vervenne Freddy

19Staron Jean Claude 1947

20Depreitere Eddy

21Vandamme Marnick

22Serruys Maurice

23Vanderjeugt Leonie

24De Gryse Daniel

25Pyra Frans

26George Gery

27Lauwers Marnix

28Deseure Geert

29Dewaele Christian

30Denaeghel Joseph waod 1956

31Vandromme Rudi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be