woe 1 mei Ledegem St. Pieter

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Woensdag 1 mei Ledegem St. Pieter



Categorie A:53 deelnemers


1Vervaecke Lode D

2Lampaert Bram

3Cools Gilles 

4Verbeure Akim D

5Desmet Jani 

6Barbier Davy

7Jonckheere Michael 

8De Baene Tim

 9Goussey Maarten

10Dumolin Mirando

12Boutelegier Axel 

13Logghe Laurens

14Vangheluwe Seppe D

15Decleck Marijn  D

16Franco Milo D

17Vanvlierberghe Gregorie

18Desmet Stijn

19Decavel Kevin

20Dobbelaere Frederick D

21Bultijnck Davy D

22Goemaere Guilaume 

23Lepoutre Sam 

24Vanwijnsberghe Kristof D

25Feys Dominque

26Debaecker  Pieter Jan 

27Delodder Sebastiaan

 28Durieu Steven D

29Vandewiele Gregory

30Vanrobayes Nick D

31Dauw Jasper 

32Sarazijn Boris D

33Carrette Arne D

34Vanheule Pieter D

35Acke Pieter 

36Laperre Christophe D

37Vandendaele Jonas D

38Volkaert Bjorn D

39Langedock Mathieu

40Libbrecht Lesley D

41Maes Jonah  D

42 Borgoo Lowie

43Hoornaert Samuel D

44Sonneville Jarno 

45 Decock Jelle 

46 Devroye Kim 

47 Dequidt Christophe 

48 Vanhouttegem Vincent 

 49Lagrou Ayron

50Vermeulen Stijn D


opgave 

Dequidt Frederick 

Naeyaert Michael 

Castaagnge Franco

Deschuyter Casper 




 












































































































































Categorie B:28   deelnemers



1Decaesteker Frederik 

2Vanheule Frank

3Lampaert Filip

4Meurisse Dominiek

5Joncheere Bart 

 6Calluy Tom

 7Rogge filip 

8Robberechts Frederik D

9lammertijn Stefaan

10Luyssen Geoffrey

11Castelein Bart 

12Heyman Kurt D

13Castelyn Bart D

14Degrijse Anthony

15DeHaemers Nicolas D

16Perneel Ferdi

17Devulder Dario 

18Ghyselen Frederik

19Vandenbulcke Tommy 

20Cael Wouter 

21DeCabooterKristof

22Grymonprez Steve

23Dhooghe Wim

24David Stefaan D

25Thiers Pascal D

26Ferrest  Stefaan27

27Nollet Pedro D 

28Verstraete Patrick






CAT B+ 11 Deelnemers




1Decock Erik

 2Berquin Filip 

3Devulder Annick

 4Decock  Jan 

5Popelier Danny

 6Cauwelier Buno

7Strubbe Marnix

 8Depreitere Danny

9Bertier Rudy

 10Corneillie Gino D


opgave 

Huygge Peter  plat 








































Categorie C:  15  deelnemers



1Coupillie Roland 

2Deconinck Danny

 3Devisscher Rudy 

4Hoornaert Glenn

 5Heye Hilair 

6Decaestecker Patrick 

7Devos Rony

8Cogge Marc 

9Grymonprez Stefaan D

10Watteny Patrick 

11Vandnebroecke Patrick D

12Campe Luc 

13Vandenbroucke Reggi D14Vandamme Marnik 




opgave Reubens Hendrick 





CAT C+ 15 Deelnemers


1 depreitere Eddy

2 tas Helmut 

3 Verzele Noel 

4Acke Daphne

5Hoste Peggy 

6Vervaet Sarah D

7Deregge Willy 

8 Meheus Luc 

9Staron Jean Claude 

10 Degrijse Daniel 

11 Cocquyt Daniel 

12 George Gery

13 Dewaele Erik 

14 Dubois Rudi D

15 Dewaele Christian 





















Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be