vrij 11 augustus Zedelgem

Vrijdag 11 augustus Zedelgem

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

 

Categorie A85: deelnemers

 

 

1Chamon Thomas

2Gryson Kristof waod

3Feys Dominique

4Decoininck Guilliaume waod

5Heytens Ken

6Van Oost Kim

7Clemme Kevin

8Gussé Wim D

9Schotte Tom D

10Pysson Shane

11Barbier Davy

12Ververken Gerdy

13Degryse Levi

14Vandamme Christophe D

15Devriend Damon D

16Dumolin Mirando

17Decottignies Jason

18Bauters Pieter waod

19Scherrens Chris

20Desmet Olivier d

21Cannaerts Ben D

22Dewitte Matthias

23Acke Pieter

24Coryn Lode D

25Catteeuw Christof

26Van Eeckhout Michael

27Govaert Arne

28Debaere Giovanni

29Dequidt Frederik

30Vermeulen Michael D

31Grimonprez Nicolas

32Vanhoorneweder Bjorn

33Cools Gilles

34Pottier Mike

35Viane Cedric D

36Delodder Sebastiaan

37Claeys Matheue D

38Cedric Gessé D

39Maenhout Kenny waod

40Neetesonne Thys

41Spruytte Simon

42Moeyart Mathias

43Himpens Kristof D

44Goethals Davy D

45Laurens logghe D

46Hoornaert Samuel

 

 

49Vancolen Kevin waod

50Clarisse Jordy D

51Vanhulle Dieter D

52Sintobin Xavier D

53Vanacker Patrick

 

55Ranson Dominiek D

56Victoor Benito

57Deboever Nick waod

58Debrouwer Lesley waod

 

60David Stefaan waod

61Matheu Olivier D

62Spillebeen Jurgen waod

63Claeren Jan

64Dobbelaere Frederik D

65Vanrielcke Cedric D

66Degroote Steven D

67Maenhout Tommy D

68Vancoppenolle Wim

69Labbe Alexander

7Snoecks Mathias waod

71Dequidt Christophe

72Defauw Wouter

73Lammens Jonas D

 

 

76Vanwelsenaers Milan

 

 

79Vanslambrouck Stijn D

80Deruwe Fredrick D

 

 

 

84De Mey Reinout D

85Dury Davy

 

 

opelet open plaatsen zijn ofwel nummer niet zichtbaar of geen kaderplaatje aan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B40: deelnemers

 

1Deloof Jean Pierre

2Christiaens Hans

3Van Oyen Franky

4Ampoorter Dirk

5Vaeyens Patrick

6De Moor Arie waod 1964

7Versluys Marc

8Rogge Filip

9Decaestecker Patrick waod 1958

10Grymonpre Steven

11Swinnen Filip 1972

12Corneillie Gino

13Carette Danny

14Thursfield Paul 1967

15Cloet Kristof

16Vanrafelghem Patrick waod 1960

17Mortier Luc

18Vandendorpe Jeffrey

19Strubbe Marnix

20Moens Patrick waod 1968

21Goosens Marc waod 1958

22Milleville Vincent

23VanNistelroy Carlo 1967

24Dehullu Kurt

25Verlinde Luc 1961

26Decoininck Wim 1959 waod

27Ameye Luc

28Staels Guido

29Cauwelier Bruno waod 1961

30Casteleyn Bart

31Rizzo Claude 1969

32Bertier Rudy

33Verquain Pascal 1971

34Huyghe Peter

35Vantomme Johan

36Deswert Dave waod 1971

37Vaneeckhoutte Theirry

38Devulder Annick

39Dhollandere Geert

40Cneut Marino waod 1961

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C 40: deelnemers

 

1Dewael Wim waod 1951

2VanRentherghem Patrick wao1950Bellem

3Devos Rony

4Vandaele Serge

5Heye Hilaire wao 1957

6Nuyts Johan 1956

7Nobus Anja

8Hunninck Paul

9Donalson Andrew

10Bultinck Andre waod1944

11Vanpoucke Rik

12Casteleyn Gislain waod 1950

13Robaert Jacky

14Verzele Noël

15Wyvey Julien waod 1946

16HoofRoger waod 1947

17Depreitere Eddy

18Delagrange Bart 1956cwaod

19Cocquyt Luc

20Vanthielen Mareel waod 1957

21Hoste Peggy

22Lauwers Marnix

23Serruys Maurice

24Desutter Willy waod 1951

25DeRegge Willy waod1953

26Staron Jean Claude 1947

27Vervenne Freddy

28Meheus Luc

29Demeyere Eric waod 1955

30Pyra Frans

31De Gryse Daniel

32Vandromme Rudi

33Deleersnijder Florent

34Dubois Rudy

35Vandamme Marnick

36George Gery

37Deseure Geert

38Dewaele Christian

39Vuylsteke Bart

 

OPGAVE 19 Calus Johan

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C: deelnemers

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be