vrij 10 augustus Zedelgem

Vrijdag 10 augustus Zedelgem

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

 

 

Categorie A:78 deelnemers

 

 

1Sels Jasper

2Cavey Laurens

3Sonneville Jarno

4Feys Dominique

5Goussey Maartens

6Maene Kevin D

7Deschuytter Casper

8Dauw Jasper

9Vansielghem Jasper D

10Barbier Davy

11Logghe Laurens

12Slabinck Anthonny D

13Cools Gilles

14Lepoutre Sam

15Cavey Vincent

16Debaere Giovanni

17Cappelier Mylan

18Braet Axel D

19Maes Jeroen D

20Scherrens Chris

21Dobbelaere Frederick D

22Thoorens Matthias

23Delodder Sebastiaan

24DeCaerne Giovanni

25Franco Mike D

26Neetesonne Thijs

27Vankerckschaever Hans D

28Puype Gunther D

29Pottier Mike D

30Verbrugghe Sven

31Vanvlierberghe Greory D

32Sintobin Xavier D

33Degrijse Levi

34Degroote Steven D

35Dewitte Mathias

36Dequidt Frederick

37Acke Pieter

38Bauters Pieter D

39Govaert Arne

40Luyssens Geoffrey

41Lampaert Bram

42Loose Christophere D

43Thiers Pascal D

44Jonckheere Bart

45Vandamme Christophe D

46Lepoutre Tomas D

47Himpens Kristof D

48De Ruwe Frederick D

49Vansieleghem Nick D

50Decaestecker Frederick

51Dhondt Gunther D

52Dequidt Christophe

53Degrijse Nick

54Clayes Matheu D

55Pysson Shane

56Lambrecht Matyn D

57Dumolin Mirando

58Santens Jeroen D

59Vandewiele Gregory

60Vanwijnsberghe Kristof D

61Debaene Wim

62Cools Luc D

63Lagrou Ayron D

64Vandereyken Kevin D

65Lambrecht Davy

66Borgoo Lowie

67Volbrecht Dennie

68De Baets Diego

69Lesy Pieter D

 

 

OPGAVE

Braet Vinnie D

Sruytte Simon

Baet Stijn D

Hutsebaut Jeffrey D

Carrette Kristof

Maes Jeroen D

Hosten Kenneth D

Verhaeghe Sven D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:22 deelnemers

 

1Wandels Youri D

2Vaeyens Patrick

3Grymonpre Steven

4Herman Laurent

5Devulder Dario

6Rogge Filip

7Vanhuele Frank

8Francois Eddy

9Fets Benny D

10Popelier Danny

11Castelein Bart

12Devlies Chris

13Stragier Johan

14Soetaert Dion D

15Dehullu Kurt

16Jacob Pedro

17Degrijse Ronny

18Dejardin Fabrice

19Milleville Vincent

20Verstraete Patrick

 

 

opgave

16 Luyssen Geoffrey

25 David Stefaan

 

 

 

cat B + 16 Deelnemers

 

1Devulder Annick B+

2Vanholsbeke Benny B+

3Decock Erik B+

4De Moor Arie B+

5Vaneeckhoutte Thiery B+

6Decaestecker Patrick B +

7Deconinck Wim D

8Vantomme Johan B+

9Cauwelier Bruno B+

10Bertier Rudy B+

11Mortier Luc B+

12Vanden buerie Mario B+

13Hoornaert Glenn B+

14Carette Danny B+

 

opgave

112 Patrick Jacobs

92 Desmeytere Mario

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C: 35 deelnemers

 

 

 

 

 

 

1Devits Joseph D

2Heye Hilaire

3Devos Rony

4Vyncke Wilfried

5Vanpoucke Rik C+

6Deuss Leon D

7Boeve Jose

8De Naeghel Jozef

9Dewael Wim D

10Depreitere Eddy

11Debaets Johan D

12Nobus Anja

13Robaert Jacky

14Hunnick Paul

15Van Thielen Marcel C+

16Regge Willy

17Cocquyt Luc C+

18Martens Johan D

19Reubens Hendricks

20Cogge Marc

21Stevens Jean Louis

22Meheus Luc

23Dubois Rudy

24Vandamme Marnik

25Campe Luc

26Degrijse Daniel C+

27Delagrange Bart

28 Georges Gery c +

29Verzele Noel

30Vandenbroele Inge DAMES

31Deseure Geert C+

32Dewaele Christian

 

opgave

6 Stockman Ruddy

31 Bultinck Andre

83 Hoebeke José

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be