maa 2 april Oostrozebeke Ginste

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Maandag 2 april Oostrozebeke Ginste

 

 

Categorie A:58 deelnemers

 

 

1Ryclandt Bryan D

2Acket Jonas D

3Tyteca Koen

4Debaene Tim

5Velle Glenn

6Barbier Davy

7Cools Gilles

8Verbrugghe Sven

9Maes Dieter D

10Dequidt Frederick

11Cavey Vincent

12Dequidt Christophe

13Delodder Sebastiaan

14De Baere Giovanni

15Pysson Shane

16Segers Thomas

17Lepoutre Sam

18Vandenbulcke Hannes

19Scherrens Chris

20Devriese Stijn

21Deceunninck Thijs

22Decottignies Jason

23Clemme Kevin

24Goussey Maartens

25Dumolin Mirando

26Vandewalle Jeroen D

27Sonneville Jarno

28Durieu Steven

29Vanoost Kim

30Lampaert Bram

31Maes jonah

32Cappelier Mylan

33Sels Jasper

34Depypere Mathias D

35Vandendriesche Ibe D

36Decottignies Glenn

37Moerman Mathieu

38Victoor Benito

39Van Eeckhout Michael

40Hoornaert Samuel

41Vanhulle Dieter D

42Claerhout Koen D

43Balcaen Wesley D

44Vandewiele Gregory

45Decock Jelle

46Spruytte Simon

47Vanaudenaerde Jarne

48Demol Daan

49Feys Dominique

50Lagrou Ayron D

51Borgoo Lowie

52Cools Luc D

53Hannssens Steve D

54De Jode Mitch D

 

OPGAVE

145 Vanslembrouck Stijn

46 Dominique Lopez

84 Labbbe Alexander

42 Vanluchene Stijn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:19 deelnemers

 

1Lampaert Filip

2Rogge Filip

3David Stefaan

4Luyssen Geoffrey

5Bauwens Aron

6Vaeyens Patrick

7Grymonprez Steve

8Cloet Kristof

9Castelein Bart

10Devlies Chris

11Vanstrydonck Claude

12Popelier Mario

13Devulder Dario

14Popelier Danny

15Martin Gino

16Lecluysse Denis

17Durieu Jean

18Degrijse Anthony

OPGAVE

17 Francois Eddy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie Cen C+21

 

1Stockman Ruddy

2De Naeghel Josef

3Vyncke Wilfried

4Cogge Marc

5Nobus Anja

6Robaert Jacky

7Boerjan Marioleyn

8Nuyts Johan

9Berton Fatima D

10Stevens Jean Louis

11Vandamme Marnik

12Reubens Hendricks

13Depreiter Eddy

14Meheus Luc

15Dubois Rudy

16Jansegers Freddy D

17Lagache Stephanie

18Degrijse Daniel C+

19De Waele Eric C+

20Deseure Geert

 

opgave

Vervenne Freddy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B+14 deelnemers

 

1Vanholsbeke Benny B+

2Deloof Jean Pierre B+

3Devulder Annick B+

4Huyghe Peter B+

5Bertier Rudy B+

6Desmeytere Mario B +

7Mortier Luc B+

8Ampoorter Dirk B+

9Bultinck Andre C

10Demeulemeester Bernard B+

11Devisscher Rudy B+

12Denns Lust B+

13Depreitere Danny B+

14Lefevre Freddy

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be