ma 5 juni Langemark

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Maandag 5 juni Langemark

 

Categorie A76: deelnemers

 

1Dury Davy

2Dumolin Mirando

3Sels Jasper

4Gryson Kristof waod

5Debaere Giovanni

6Clemme Kevin

7De Smaes Cil

8Feys Dominique

9Acket Jonas

10Barbier Davy

11Acke Pieter

12Victoor Benito

13Velle Glen

14Govaert Arne

15De Baene Tim

16Decottignies Jason

17Ververken Gerdy

18Vandaele Kenneth

19Seynaeve Gino

20Dequidt Christophe

21Moerman Jens D

22Luyssens Geoffrey D

23Decaestecker Tom D

24Huyghe Benny

25Catteeuw Christof

26Bouttelgier Axel

27Scherens Chris

28Vandenbulcke Hannes

29Neyt Roy D

30Poot Kevin

31Sonneville Jarno

32Vansieleghem Lander

33Segers Thomas

34Dauw Jasper

35Decottignies Glenn

36Deceuninck Thijs

37Senesael Kristof D

38Vandewiele Gregory

39Decock Jelle

40Lepoutre Sam

41Ghequiere Dietrich

42Vandenberghe Styn

43Neetesonne Thys

44Maes Jonah WAOD

45Vanwelsenaers Milan

46Lambrecht Martyn D

47Vanhoorneweder Bjorn

48Liefooghe Bert

49D' Hooghe Wim

50Vanacker Patrick

51Ferrest Stefaan D

52Spruytte Simon

53Neuville Wouter

54Deboever Nick waod

55Lambrecht Davy

56Debaene Wim

57Decuyper Kris D

58De Bilde Thierry D

59Opsomer Enzo D

60Pottier Mike

 

 

opgave

 

79 Labbe Alexander

148 Roskienzi Raphael

157 Bultynck Davy

66 Dequidt Frederick

154 Calluy Tom waod

158 Deboever Nick waod

159 Vermassen Jens waod

142 Snoecks Mathias waod

149 David Stefaan waod

82 Demets Thomas

53 Neuville Wouter

57 Koenraads hans

45 Vandenberghe Dietrich

50 Pysson Shane

23 Compernolle Wim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B54: deelnemers

 

1Devulder Annick

2Lampaert Philip

3Vanholsbeke Benny

4Deloof Jean Pierre

5Grymonpre Steven

6Michels Pedro waod 1971

7Ampoorter Dirk

8Delannoy Didier waod 1964

9Bertier Rudy

10Mortier Luc

11Carpentier Nigel 1961

12Popelier Mario

13DeMoor Arie waod 1964

14Versluys Marc

15Desmeytere Mario

16Decaestecker Patrick 1958 waod

17Rogge Filip

18Devlies Chris

19Depreitere Danny

20Serrijn Anthony

21Degrijse Ronny

22Carette Danny

23Catteuw Hedwig

24Vaneeckhoutte Theirry

25Milleville Vincent

26Casteleyn Bart

27Popelier Danny

28Roose Geert

29Edwards Jason 1969

30Staels Guido

31Watteny PatriCK waod 1958

32Vantomme Johan

33Lannoo Steve

34Declercq Robert

35Depuyt Johan

36Corneillie Gino

37Coppens Rik

38Stragier Johan

39Lecluysse Denis waod 1964

40Ameye Luc

41Dehaene Bruno 1959

42Demarest Jean Claude

43Lewaele Eric 1965

44Decneudt Marino 1961

45Devisscher Rudy

46Durieu Jean

47Vrquain Pascal 1971

 

opgave

 

110 Braet Wim waod

63 Huyghe Peter

112 Dendauw Philippe D

17 Francois Eddy

8 Cloet Kristof

71 Hoornaert Glenn

52 Berquin Filip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C39 Deelnemers

 

 

5Ligneel Rony

2Devos Rony

3Vandaele Serge D

4Nobus Anja

5Hunninck Paul

6Deleersnijder Florent

7Vandermosten Charles

8Dubois Rudy

9DeMeyer Eric waod 1955

10Cocquyt Luc

11Meheus Luc

12Pyra Frans

13Vanpoucke Rik

14Passanante Francois

15Sarazijn Frans

16Nuyts Johan 1956

17Vervenne Freddy

18Reubens Hendricks waod 1956

19Serruys Maurice

20Verzele Noël

21Vandamme Marnick

21Vandersteen Erik

22Delagrange Bart waod 1956

23Demunster Christiaan waod1956

24Hoste Peggy

25Depreitere Eddy

26De Gryse Daniel

27Lauwers Marnix

28Lockefeir Marinus waod 1949

29Faeye Katleen D

30Vandromme Rudi

31Dewaele Christian

32Deseure Geert

33De Waele Erik

34Declercq Etienne D1950

35Vuylsteke Bart

36Roose Caroline Dames

37Staron Jean Claude 1947

38D'hondt Joseph waod 1942

 

 

opgelet gelijk vandamme Marnik

Vandersteen Erik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be