ma 21 mei Langemark

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Maandag 21 mei Langemark

 

 

Categorie A:41 deelnemers

 

1Dauw Jasper

2Barbier Davy

3Deprez Bram D

4Goussey Maartens

5Sonneville Jarno

6Dumolin Mirando

7Ververken Gerdy

8Cools Gilles

9Decottignies Jason

10Dequidt Christophe

11Depijpere Mathias

12Vandenbulcke Hannes

13Delodder Sebastiaan

14Acke Pieter

15Chamon Alexander D

16Degrijse Levi

17Sels Jasper

18Devriese Stijn

19Dequidt Frederick

20Lampaert Bram

21Vanwelsenaers Milan

22Vandaele Kenneth D

23Lepoutre Sam

24Van Eeckhout Michael

25Debaeckere Pieter Jan

26Boutelgier Axel

27Neetesonne Thijs

28Maes jonah

29Verhaeghe Tim D

30Spruytte Simon

31 Cappelier Mylan

32Vandenberghe Stijn

33Robbe Deprez D

34D'Hooghe Wim

35Lambrecht Davy

36Ferrest Stefaan D

37Volbrecht Dennie

38Vermeulen Stijn

39Vandenberghe Dietrich D

 

opgave

 

21 Vandewiele Gregorie

 

147 Raeymavker Andreas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o

 

 

Categorie c en C+23 Deelnemers

1Devos Rony

2Stockman Ruddy

3De Naeghel Jozef

4Cocquyt Luc C+

5Depreiter Eddy

6Vanpoucke Rik C+

7Vyncke Wilfried

8Cogge Marc

9Passanante Francois

10Stevens Jean Louis

11Boeve Jose

12Belaer Micael

13Meheus Luc

14Verzele Noel

15Haeghe Jan C+

16Vandamme Marnik

17 Vervenne Freddy C+

18Degrijse Daniel C+

19Dubois Rudy

20 Georges Gery c +

21Campe Luc

22Dewaele Christian

 

opgave

Demunter Christian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B: deelnemers

 

1Lampaert Filip

2Vanholderbeke Frank D

3Luyssen Geoffrey

4Rogge Filip

5David Stefaan

6Devulder Dario

7DeWannemaecker Filip

8Vaeyens Patrick

9Vanhuele Frank

10Grymonprez Steve

11Demarest Herve

12Popelier Danny

13Degrijse Anthony

14Lecluysse Denis

15Castelein Bart

16Milleville Vincent

17Lannoo Steve

18Botterberg Mario

19Durieu Jean

 

Categorie B+

 

1Devulder Annick B+

2Deloof Jean Pierre B+

3Vanholsbeke Benny B+

4Carette Danny B+

5Watteny Patrick D

6Desmeytere Mario B +

7Bertier Rudy B+

8Vaneeckhoutte Thiery B+

9Devisscher Rudy B+

10Vantomme Johan B+

11Serriyn Anthony B+

12Mortier Luc B+

13Hoornaert Glenn B+

14Decaestecker Patrick B +

15Corneillie Gino B+

16Dhooghe Hans B+

17Dewulf Xavier

 

 

OPGAVE

79 Verkindere Marc

80 Huyghe Peter

83 Ampoorter Dirk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be