don 27 juli Rumbeke

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Donderdag 27 juli Rumbeke

 

Categorie A:64 deelnemers

 

1Barbier Davy

2Van Oost Kim

3Claes Dries D

4Schotte Tom D

5Debaere Giovanni

6Clemme Kevin

7Feys Dominique

8Pysson Shane

9Decottignies Jason

10Cools Gilles

11Grimonprez Nicolas

12Verbrugghe Sven

13Scherens Chris

14Tyteca Koen

15Pottier Mike

16Poot Kevin

17Vancoppenolle Wim

18Dauw Jasper

19Delodder Sebastiaan

20Victoor Benito

21Mcnamara Simon D

22De Baene Tim

23Decock Jelle

24Decaestecker Frederik

25Lepoutre Sam

26Deceuninck Thijs

27D' Hooghe Wim

28Neetesonne Thys

29Moeyart Mathias

30Laperre Christoph D

31Neuville Wouter

32Vandekerkhove Tim D

33Vanhoorneweder Bjorn

34Vandewiele Gregory

35Spruytte Simon

36Dumolin Mirando

37David Stefaan waod

38Catteeuw Christof

39Dewitte Matthias

40Demol Daan

41Debaene Wim

42Vandaele Kenneth

43Hoornaert Samuel

44Maes Olivier

45Ghequiere Dietrich

46VanHee Thys

47Holvoet Mathys D

48Decaestecker Frederik D

49Volbrecht Dennie

50Desot Kenny D

51Segers Simon D

52Deboever Nick waod

53Govaert Arne

54Debaets Michael D

55Ferrest Stefaan D

56Sonneville Jarno

57Vanwelsenaers Milan

58Vandamme Christophe D

59Luyssens Geoffrey waod

 

 

opgave

 

77Deceuninck Nico

76 Vandenberghe Stijn

151 Dedeckel Olivier D

154 Alleman Kenneth D

142 Bleuzé Kenny D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:46 deelnemers

 

1Depreitere Danny

2Primo Gino waod 1966

3Vaeyens Patrick

4Vanholsbeke Benny

5Grymonpre Steven

6Campenster Noel 1961

7Dupont Frederic 1972

8Ampoorter Dirk

9Deloof Jean Pierre

10Devulder Annick

11Raes Patrick 1966

12Berquin Filip

13Hermans Laurent

14Corneillie Gino

15Hoornaert Glenn

16Vanhuele Frank

17Dekeerle Dirk 1965 D

18Edwards Jones1965

19Ameye Luc

20Rogge Filip

21Reniers Kristof 1971

22Milleville Vincent

23Verkindere Marc

24Popelier Danny

25Durieu Jean

26Lannoo Steve

27Verquain Pascal 1971

28Demeyere Lieven 1971

29Pattyn Filip 1970

30Devisscher Rudy

31Vanstrydonck Claude

32Casteleyn Bart

33Cloet Kristof

34Rice Daryl eng 1964

35Bertier Rudy

36Dejardin Fabrice

37Devlies Chris

38Vandebuerie Mario

39Mortier Luc

40Vanclooster Filip 1963

41Vantomme Johan

42Carette Danny

43Strubbe Marnix

44Catteuw Hedwig

 

OPGAVE

42 Bourgois Sylvain plat

40 Michiels Pedro PLat

 

 

 

Categorie C 39 deelnemers

 

1Vervondel Marc 1949 waod

2Deleersnijder Florent

3Devos Rony

4Nobus Anja

5Pyra Frans

6Ligneel Rony

7Vandersteen Erik

8Demunter Christian waod 1956

9Dubois Rudy

10Cocquyt Luc

11Verzele Noël

12Robaert Jacky

13Depreitere Eddy

14Vanpoucke Rik

15Vandenberghen Freddy waod1948

16Hunninck Paul

17Passanante Francois

18Nuyts Johan 1956

19Vandamme Marnick

20Casteleyn Ghislain waod 1950

21Demeyere Eric 1955 waod

22Lauwers Marnix

23Serruys Maurice

24Namane Andre 1949

25Sarazijn Frans

26Delagrange Bart waod 1956

27Hoste Peggy

28Staron Jean Claude 1947

29Calus Johan

30Vandromme Rudi

31Fraeye Katleen Dames

32De Gryse Daniel

33Denil Gustaaf 1952

34Vandromme Daniel D 1946

35George Gery

36Deseure Geert

37Dewaele Christian

38Vuylsteke Bart

39Vandaele Serge

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be