don 26 juli Rumbeke

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Donderdag 26 juli Rumbeke

 

 

Categorie A:51 deelnemers

 

1Debaere Giovanni

2Feys Dominique

3Schotte Tom D

4Dauw Jasper

5Dequidt Frederick

6Lepoutre Sam

7Sonneville Jarno

8Vandenbulcke Hannes

9Tyteca Koen

10Clemme Kevin

11Debaeckere Pieter Jan

12Segers Thomas

13Geneyn Styn D

14VanDamme Christophe D

15Depijpere Mathias

16Spruytte Simon

17Barbier Davy

18Cools Gilles

19Logghe Laurens

20Scherrens Chris

21Desmet Stijn D

22Neetesonne Thijs

23De Clerck Kristof

24Maes jonah

25St Aubin Xavier D

26Vermeulen Michael D

27Vanholme Henri D

28Decottignies Jason

29D'Hooghe Wim

30Decottignies Glenn

31Lagae Korneel D

32Pylyser Dieter D

33Segers Simon D

34Delodder Sebastiaan

35Vandewiele Gregory

36Ververken Gerdy

37Robberechts Frederik D

38Debaene Wim

39Deceunninck Thijs

40Lagae Kasper D

41Degrijse Levi

42Volbrecht Dennie

 

opgave

51 Dumolin Mirando

159 Caboche Antoine

56 Dequidt Christophe

99 Laperre Christophe

73Decock Jelle

142 Maes Jo

145 Ferrest Stefaan

160 Koenraad Hans

153 Degroote Steven

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B17: deelnemers

 

1Michiels Pedro

2Grymonpre Steven

3Devulder Dario

4Rogge Filip

5Milleville Vincent

6Popelier Danny

7David Stefaan

8Bertier Kurt

9Popelier Mario

10Perneel Ferdi

11Castelein Bart

12Vanhuele Frank

13Depreitere Kurt B

14Durieu Jean

15Devlies Chris

16Lannoo Steve

 

opgave

94 Cauwelier Bruno

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B+15: deelnemers

 

1Vanholsbeke Benny B+

2Devulder Annick B+

3Deloof Jean Pierre B+

4Carette Danny B+

5Vaneeckhoutte Thiery B+

6Mortier Luc B+

7Pintens Noel B+

8Depreitere Danny B+

9Decock Erik B+

10Berquin Filip B+

11Serriyn Anthony B+

12Devisscher Rudy B+

13Decaestecker Patrick B +

 

opgave

 

56 Ledoux Sasja

 

 

 

 

 

Categorie C23en C+

: deelnemers

 

1Coupille Roland

2Vanpoucke Rik C+

3Boeve Jose

4Nobus Anja

5Hunnick Paul

6Depreitere Eddy

7Devos Rony

8Cocquyt Luc C+

9Cogge Marc

10Vandamme Marnik

11De Naeghel Jozef

12Delagrange Bart

13Stevens Jean Louis

14Namane Andre C+

15Campe Luc

16Calus Johan

17 Vervenne Freddy C+

18Timeperman Elke

19Dubois Rudy

20Degrijse Daniel C+

21 Georges Gery c +

22Deseure Geert C+

23Dewaele Christian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be