Zon 7 oktober Stalhille

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Zondag 7 september Stalhille

 

Categorie A:30 deelnemers

 

1Feys Dominique

2DePotter Kjell D

3Dauw Jasper

4Acke Pieter

5Vancomppenolle Lars D

6Dhondt Gunther D

7Barbier Davy

8Sonneville Jarno

9Lepoutre Sam

10Logghe Laurens

11Lepoutre Tomas D

12Debaene Tim

13Cools Gilles

14Maene Kevin D

15Vervaecke Lode

16Degrijse Levi

17Goussey Maartens

18Debaeckere Pieter Jan

19Lampaert Bram

20Vandewiele Gregory

21Cavey Laurens

22Tousseyn Kristof

23Degrijse Nick

24Vanwijnsberghe Kristof D

25Maes jonah

26Vanheule Dieter D

27Depree Koen D

28Dobbelaere Frederick D

 

opgave

 

159 Vandevamet Lowie

153 Vansevenant Simon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B:19 deelnemers

 

1Castelein Bart

2Lampaert Filip

3Grymonpre Steven

4Luyssen Geoffrey

5Devulder Dario

6Eduard Jason ENG

7Rogge Filip

8Vanhuele Frank

9Vandenbulcke Tommy

10Tullock Gary ENG

11Popelier Danny

12Lecluysse Denis

13Stragier Johan

14Decock Jan

15Demarest Herve

16Gysselen Frederick D

17De Mulder Jos D

 

opgave 9 Durieu Jean

62 Butler Paul

 

 

 

 

B+ 13 Deelnemers

 

1Devulder Annick B+

2Huyghe Peter B+

3Holding Astley D ENG

4Hoornaert Glenn B+

5Berquin Filip B+

6Demulder Dario D

7Corneillie Gino B+

8Watteny Patrick D

9Mortier Luc B+

10Bertier Rudy B+

11Willem Noel D

12Devisscher Rudy B+

 

 

opgave Cauwelier Bruno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C:18 deelnemers

 

1Vanpoucke Rik C+

2Bultinck Andre

3Heye Hilaire

4Deleersnijder Florent C+

5Sarazijn Frans

6Cogge Marc

7Reubens Hendricks

8Cocquyt Luc C+

9Meheus Luc

10Stevens Jean Louis

11De Naeghel Jozef

12 Vervenne Freddy C+

13Hoste Peggy D

14Vandenbroucke Reggi D

15Moeyaert Willy C+

16Campe Luc

17Deseure Geert C+

18Dewaele Christian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be