Woe 18 juli Koekelare Mokker

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Woensdag 18 juli Koekelare Mokker

 

 

Categorie A:45 deelnemers

 

 

1Feys Dominique

2Debaene Tim

3Dequidt Frederick

4Smet Guy D

5Sonneville Jarno

6Haeyeman David D

7Segers Thomas

8Barbier Davy

9Pysson Shane

10Cavey Vincent

11Cools Gilles

12Vermeulen stijn D

13Spruytte Simon

14Vandenbulcke Hannes

15Vansteenkiste Dieter D

16Dumolin Mirando

17Jansens Nick D

18Montainge Jorn D

19Vancoppenolle Lars D

20Logghe Laurens

21Ferrest Stefaan D

22Lepoutre Tomas D

23Dequidt Christophe

24Gimonpre Steven B

25Laperre Christophe

26 Pylyser Dieter D

27D'Hooghe Wim

28Vanholme Henri D

29Pillen Jelle D

30Moerman Mathieu

31Vanoost Kim

32Cavey Laurens

33Decock Jelle

34Tiers Pascal D

35Vandamme Christophe D

36 Verhiest Christophe

37Ververken Gerdy

38Robberechts Frederick D

39Decottignies Jason

40Depijpere Mathias

41Staelens Kevin D

42Castelein Maxim D

 

opgave

 

Vercammen Bert

Vermeulen John

Vanaudenaerde Jarne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B18: deelnemers

 

1Luyssen Geoffrey

2Vaeyens Patrick

3Fets Benny D

4Rogge Filip

5Vanhuele Frank

6Devulder Dario

7Vanhoutte kerke Glenn D

8Bertier Kurt

9Devlies Chris

10Depreitere Kurt D

11Dehullu Kurt

12Michiels Pedro

13Milleville Vincent

14Demarest Herve

15Popelier Danny

16Durieu Jean

17Rouze Eric D

18Desmet Guy D

 

 

 

Deelnemers cat B+ 11

 

1Devulder Annick B+

2Bertier Rudy B+

3Vanholsbeke Benny B+

4Ampoorter Dirk B+

5Vaneeckhoutte Thiery B+

6Fraye Sylvain

7Mortier Luc B+

8Carette Danny B+

9Kerkhof Stefaan D

10Vantomme Johan B+

11Corneillie Gino B+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C:30 deelnemers

 

 

1Boeve Jose

2Vanpoucke Rik C+

3Nobus Anja

4Devos Rony

5De Naeghel Jozef

6Bultinck Andre

7Heye Hilaire

8Hunnick Paul

9Cogge Marc

10Nuyts Johan

11Marien Marc

12Robaert Jacky

13Vandromme Rudi

14Depreitere Eddy

15Hoste Peggy D

16Meheus Luc

17 Vervenne Freddy C+

18Reubens Hendricks

19Dubois Rudy

20Delagrange Bart

21Serruys Maurice C+

22Vandamme Marnik

23Vandenbroucke Reggi C

24 Georges Gery c +

25Timeperman Elke

26Degrijse Daniel C+

27Moeyaert Willy C+

28Stevens Jean Louis

29Deseure Geert C+

30Dewaele Christian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be