Vrij 30 juni Moorslede keiberg

OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie

Vrijdag 30 juni Moorslede Keiberg

 

 

Categorie A:44 deelnemers

 

1Debaere Giovanni

2Heytens Ken

3Clemme Kevin

4Sonneville Jarno

5Vandenbussche Ron D

6De Baene Tim

7Tyteca Koen

8Grimonprez Nicolas

9Dury Davy

10Feys Dominique

11Pottier Mike

12Scherens Chris

13Decoen Gunther D

14Barbier Davy

15Pysson Shane

16Bouttelgier Axel

17Vindevogel Bart D

18Lepoutre Sam

19Decottignies Jason

20Cools Gilles

21Segers Thomas

22Huyghe Benny

23Vanhoorneweder Bjorn

24Catteeuw Christof

25Vancoppenolle Wim

26Neetesonne Thys

27Hellebuyck Olivier D

28VanHee Thys

29Vervaecke Lode D

30Dewitte Matthias

31Spruytte Simon

32Matheue Olivier D

33Deceuninck Thijs

34Decottignies Glenn

35DeBaets Michael D

36Devolder Frederick D

37Ferrest Stefaan D

38Vandewiele Gregory

39Ghequiere Dietrich

40D'Hont Seppe D

 

OPGAVE

 

34 D'Hooghe Wim

152 Balcaen Wesley

141Durieu Steven

149 Quartier Bjorn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B42: deelnemers

 

1Vanholsbeke Benny

2Michils Pedro waod 1971

3Devulder Annick

4Deloof Jean Pierre

5Raes Patrick 1966

6Van Oyen Franky

7Ampoorter Dirk

8Rogge Filip

9Hoornaert Glenn

10Pattyn Filip 1970

11Lefebre Barry 1968 D

12Berquin Filip

13Goossens Marc waod 1958

14Corneillie Gino

15Degrijse Ronny

16Catteuw Hedwig

17Braet Wim waod 1966

18Casteleyn Bart

19Cloet Kristof

20Versluys Marc

21Decoininck Wim waod 1959

22Vandendorpe Jeffrey

23Ameye Luc

24Vanstrydonck Claude

25Detremmery Francky waod 1967

26Vaneeckhoutte Theirry

27Verkindere Marc

28Houwen Jan 1962

29Soetaert Dion D

30Mortier Luc

31Carette Danny

32Depreitere Danny

33Strubbe Marnix

34Vaeyens Patrick

35Lecluysse Denis waod 1969

36Verquain Pascal 1971

37Milleville Vincent

38Coppens Rik

39Serrijn Anthony

40DeKeyser Dirk D

41Poot David 1972

 

opgave

 

Wauters dennis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie C27: deelnemers

 

1Ligneel Rony

2Devos Rony

3Nobus Anja

4Denaeghel Josef waod 1956

5Vandromme Rudi

6Meheus Luc

7Depreitere Eddy

8Pyra Frans

9Sarazijn Frans

10Cocquyt Luc

11Serruys Maurice

12Robaert Jacky

13Vandamme Marnick

14De Regge Willy waod 1953

15Hoste Peggy

16Dubois Rudy

17Vervenne Freddy

18Deleersnijder Florent

19Staron Jean Claude 1947

20Lauwers Marnix

21George Gery

22Deseure Geert

23Dewaele Christian

24Vuylsteke Bart

25Tas Helmut waod 1952

26DeMeyer Eric waod 1955

27De Gryse Daniel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem - 056/70.76.35 - ovwf@live.be