Ma 22 april Oostrozebeke

Maandag 22 april Oostrozebeke


Categorie A:51   deelnemers



51 deelneemers cat A


1Jonckheere Michael

2Feys Dominque

3Sels Jasper 

4De Baene Tim 

5Acke Pieter 

6Maene Kevin 

7Vandevijvere Gauthier  D

8Delodder Sebastiaan

 9Langedock Mathieu

10Slabinck Anthony D

11Dominguez Lopez Juan 

12Desmet Jani D

13Dequidt Frederik

14Vanthournhout Dries D

15Cools Gilles 

16 Vanvlierberghe Gregory

17Scherens Chris

18Barbier Davy

19Lepoutre Sam

 20Vantorre Vincent D

21Cappelier Mylam

 22Lampaert Bram

23Lodewijck Thys 

24Poot Kevin 

25Vanhouteghem Cedric D

26Logghe Laurens

27Degrijse Tibo D

28Vansieleghem Lander

29VanHeule Pieter D

30Dutoo Jeremy D

31Neetesonne Thys

32De Witte Mathias

 33Verbrugghe Sven 

34Dauw Jasper 

35Dequidt Christophe

36Vansieleghem Jasper D

37Neetens Dylan D

38Degrijse Nick

39Vanhoutteghem Vincent 



opgave


Devriese Stijn 

Vandendriessche Ibe

Gouwey Maarten 

Vandewiele Gregory

Depoorter Youry

Heethem Michael

Carrette Kristof

Mortier Dave

Vanhoornvelde Michiel 

Degrijse Levi

Decock Jelle 

Bruynooghe Niels 
















 



































































































































































































































































































OVWF

Onafhankelijke Vlaamse Wieler Federatie



Categorie B:31 deelnemers



1Ghyselen Frederik

2Meurisse Dominiek

3Buts Eddy D

4Rogge filip 

5Calluy Tom 

6Decaesteker Frederik

 7Bourgois Sylvain D

8Baert Francky D

9Joncheere Bart 

 10Dhooghe Wim

11Vandenbulcke Tommy

 12Michils Pedro 

13Edwards Jason

14Vanheule Frank

15Grymonprez Steven

16Degrijse Ronny 

17Castelein Bart 

18lammertijn Stefaan

19Vanstruydonck Claude

20Seynaeve Gino

 21Dierickx Ingnace D

22Vaeyens Patrick

23Cathelijn Youri D

24Devulder Dario 

25Stragier Johan 

26Ferrest  Stefaan

27Popelier Mario 

28Perneel Ferdi


OPGAVE 

Dierickx Luc

Gamble Donald 

Verhofstadt Peter 







uitslag B+16 Deelnemers




1Huyghe Peter

2Decock Erik 

3Deloof Jean Piere 

4Bertier Rudy 

5Nigel Campentier D

6Vanholsbeke Benny

 7Strubbe Marnix 

8Devulder Annick

 9Decock  Jan 

10Deleersnijder Gino D

11Ampoorter Dirk

 12Popelier Danny 

13Vantomme Johan 

14Depreitere Danny



opgave 


Holding Asley

Dejonghe Patrick 


























Cat C  14 DEELNEEMERS



1Hoornaert Glenn 

2Coupillie Roland 

3Deconinck Danny

 4Boeve Jose

 5Heye Hilair

 6D Baets Johan

7Grymonprez Stefaan D

8Devisscher Rudy 

9Stevens Jean Louis

 10Delagrang Bart 

11Campe Luc 

12Vandamme Marnik 

13Reubens Hendrick 

14Vandenbroucke Reggi D




CAT C+ 13 deelneemers 



1Vanpoucke Rik 

2Deleersnijder Florent 

3Nobus Anja

 4Verzele Noel 

5Depreitere Eddy

 6Hoste Peggy 

7Staron Jean Claude D

8Cocquyt Luc

 9Degrijse Daniel 

10Dubois Rubois D

11George Gery

12Dewaele Christian 


                                       



Demeesterstraat 4A 202, 8550 Zwevegem   -    056/70.76.35     -      ovwf@live.be